Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wały J. Dąbrowskiego 2, 63-900 Rawicz, tel. 655453937

A4 Popup

 logo wsse sm         UWAGA !      logo wsse sm

Samochodowy punkt pobrań wymazów

Szanowni Państwo, informujemy że w dniach 29-30.05.2020 r. na parkingu Szkoły Podstawowej w Sierakowie przy ul. Przyjemskiego 35 (dawne gimnazjum) w godzinach od 10:00-19:00 uruchomiony zostanie samochodowy punkt pobrań wymazów tzw. Drive-thru do bezpłatnych badań w kierunku koronawirusa dla mieszkańców powiatu rawickiego. Przedsięwzięcie organizowane jest przez 12 Wielkopolską Brygadę Obrony Terytorialnej, Państwową Inspekcję Sanitarną oraz samorząd lokalny.

Szanowni Państwo, informujemy że rejestracja telefoniczna zainteresowanych pobraniem wymazu w kierunku SARS-CoV-2 w ramach samochodowego punktu pobrań Drive-thru 29-30.05.2020r. prowadzona będzie pod numerem telefonu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu.
61 656 80 75
Potrwa od 27 do 29.05.2020r.
w godzinach 8.00-16.00

 

all4web
 

Aplikacja „Asystent Zdrowia”

asystent zdrowia   Aplikacja „Asystent Zdrowia”

Państwowy powiatowy Inspektor Sanitarny w Rawiczu zaprasza do pobrania aplikacji na telefon „Asystent Zdrowia”. Aplikacja została opracowana przez Narodowe Centrum Edukacji Żywieniowej (NCEŻ) i dostarcza praktycznej wiedzy z zakresu zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej.

Dzięki aplikacji kontrolowanie ilości dostarczanych do organizmu kalorii, komponowanie zdrowych, smacznych posiłków i zwiększenie aktywności fizycznej może być ułatwione. Zmiana nawyków żywieniowych na prozdrowotne jest jednym z elementów prewencji i leczenia wielu chorób przewlekłych . Łatwiej jest osiągnąć wyznaczone cele przy użyciu narzędzi, które mogą być pomocne prowadzeniu zdrowego stylu życia. Jednocześnie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rawiczu informuje, że aplikacja obecnie jest w trakcie rozbudowy i dodawania nowych funkcjonalności.

asysten zdrowia2

Mapa strony

Mapa zagrożeń