Facebook

Twitter

YouTube

ul. Wały J. Dąbrowskiego 2, 63-900 Rawicz, tel. 655453937

moj walenty jest the best "Bezpieczne walentynki"

14 lutego 2020 w I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu z okazji akcji informacyjno-edukacyjnej „Bezpieczne Walentynki” mającej na celu promowanie bezpiecznych zachowań w aspekcie zakażeń HIV i choroby AIDS oraz innych chorób przenoszonych drogą płciową uczniowie mogli skorzystać z oferty stoiska PSSE w Rawiczu.

Czytaj więcej: Bezpieczne walentynki

CityScroller LESZNO 350x240 2019m

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rawiczu informuje, że z okazji Światowego Dnia AIDS w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lesznie zostanie uruchomiony tymczasowy punkt konsultacyjno-diagnostyczny.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Aids 2019

aids kampania sprawdz sie 770x400

22 listopada rozpoczyna się Europejski Tydzień Testowania w kierunku HIV  a wraz z nim działania edukacyjno-informacyjneKrajowego Centrum ds. AIDS. Udział w nich weźmie aktor Maciej Musiał,  a myślą przewodnią jest zachęcanie Polaków do testowania się w kierunku zakażenia HIV.

Czytaj więcej: W Polsce każdego dnia co najmniej 3 osoby dowiadują się, że są zakażone HIV!

epapierosy

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował do szkół, przygotowany wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym, materiał informacyjny dla uczniów, rodziców, dyrektorów i nauczycieli, w którym przestrzega przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z elektronicznymi papierosami.

Czytaj więcej: Zagrożenia związane z e-papierosami – MEN i GIS ostrzegają!

Mapa strony

Mapa zagrożeń